10 Eylül 2011 Cumartesi

şimşek mekkuin

Genellikle onun soyadı şimşek mekkuin tarafından sevk ve bazen kız arkadaşı Sally ile "çıkartma" adı şimşek mekkuin izle, bir antropomorfik racecar ve 2006 Pixar animasyon filmi Arabalar, arabalar ve devamı deuteragonist 2 ana karakterdir. 2002 yılında cilt kanseri öldü Glenn şimşek McQueen, animatör Pixar almıştır;. Film sunulduktan sonra yanlışlıkla adını not aktör Steve şimşek mekkuin seyret yarış fan etkilendiğini sanılmaktadır [kaynak belirtilmeli] O genel NASCAR araçlarda bulunan, ancak Mazda Miata ve Dodge Viper tasarıma etkileri ile. Filmin sonunda, o daha Chevrolet Corvette C1 gibi boyalı vardır. Bu filmin 1 olaylarından sonra Lightning McQueen Facebook sayfasında bulunan, o Piston Kupası 2007-2010 kazandı. O arabalar Toons, Cars Mater-Ulusal ve yarış araba-O-Rama, filmin Mater ve Ghostlight, video oyunu aktör Owen Wilson ve Keith Ferguson tarafından seslendirildi.
Içerik
[Gizle]

1 film
2 Otomobil video oyunu
3 Cars 2 film
4 Dış bağlantılar

[Düzenle] arabalar filmi

Filmin başında, şimşek McQueen çizgi filmi yetenekli ama kibirli, bencil yukarı ve gelecek yarışçı olduğunu. Piston Kupası'nı kazanmak ve Dinoco Petrol bir karlı ciro anlaşması kazanan ilk çaylak olmak umuduyla, o çok yıllık runner-up Chick Hicks ve kıdemli Strip "Kral" ile üç yönlü berabere biter havalarda.

Her tie-kesici yarış için California'ya giderken, o çünkü geç yolun riskleri New Mexico ABD Route 66 kapalı detoured ve hayatının olmadan Radiator Springs, neredeyse sol bir şehirde kendini bulur büyük ölçüde 40 yıl önce Interstate inşaatı nedeniyle kayboldu. McQueen yanlışlıkla nedeniyle Şerif (o silah için backfiring eski kruvazör zannettiğini) korkusu ile şehrin ana caddesi yok. O 3-way tie-kesici yarış yapılıyor, Los Angeles, dönmek edemeden Şehir yargıç cümleler McQueen yol onarmak için.

Şehirde kaldığı süre içerisinde, o kasaba halkı ile dostluk kurma gelir. O Sally adlı eski bir şehir yaşayan avukat aşık ve kentin hakim ve doktor, Doc Hudson adında bir eski yarış arabası için derin bir saygı ve hürmet kazanıyor. Bu deneyimler McQueen dostluk ve sevginin önemini anlamak için yol ve bu ün hayatında en önemli şey değildir.

Bu kurulduğu ise en California'ya yol ve ne zaman o McQueen sadece filmin başlangıcına yakın arkadaş belirtmemiş Wheel Well Hotel, görmek için Sally ile gitti, ama aynı zamanda onun gizli hayat buldu bir ölçüde de mutsuz. McQueen o mutlu değildi çünkü Sally nedeni, bir avukat olarak onun yaşam tarzını terk etmek demişti, McQueen kabul başladı, ama hemen gizlemek için bir sürpriz duygu koymak.

Beraberlik kesici yarış başlar gibi, McQueen düşüncelerini Radiator Springs geri devam etti ve o iyi bir performans ile dikkati dağılır. Bir zamanlar eski yarış renkleri monte - - by Ancak, onun yeni arkadaşlar Mack ile birlikte yaptığı pit ekip olarak hizmet ve Doc için bir araya gelmiş keşfetmek için sürpriz olduğunu yeni ekip şefi McQueen olarak hizmet vermektedir. Onların varlığı ve ona hile öğretti hatırlatarak yüreklendirmiştir, şimşek mekkuin çizgi filmleri kirli taktikler Chick Hicks 'sürüş mücadele ve yarış yol alabildi. McQueen Civciv ve Kral önce bitiş çizgisine bunu yapmak için yönetir, ancak Kral kasıtlı Chick tarafından kontrolden çıktı ve kaza Doc kariyeri üzerinde olduğunu hatırlatarak olduğunu gördükten sonra, şimşek mekkuini izle, bitiş çizgisine önce durur Chick Piston Kupası kazanmak ve elde etmek için izin veren.

McQueen onu çok kalabalık zevk için yaptığı son yarışı bitirmek ve onurlu emekli sağlayan, bitiş çizgisine doğru yol Kral kalan itmek için ters çevirir. O sadece Piston Kupası vazgeçti ne Kral onu hatırlatıyor sonra Yıldırım Doktor, bu filmde ilk açıklamada hatırlar "Bu sadece boş bir kap" dedi. McQueen onun pervasız dolandırıcılık için kalabalık tarafından yuhalandı ve alay etti olmak Civciv bırakarak, spor yaptığı hareket için kamu saygı tarafından büyük ölçüde kazanır. McQueen Dinoco sponsorluk teklif etti ama yerine şimdiye kadar onu getirdi Pas-Eze ekibi ile kalacağını söyleyerek, aşağıya doğru döner. McQueen, Radiator Springs döner ve şehir ve iş yeniden canlandırmak için yardım, orada takımının merkez karar verdi. Film Yıldırım ve Flo ve bir helikopter Dinoco (Yıldırım önceki filmde söz verdiği gibi) uçan Mater için Sally yarış ile sona erer.
[Düzenle] Video oyun makineleri

Araba video oyunu, Pixar tarafından yazılmış ve film başladı, hikayenin bir devamı olarak, Lightning McQueen gelecek sezon Piston Kupası başında bulur. Radiator Springs vatandaşların yardımıyla, McQueen, Doc gelen powersliding dersleri alarak Fillmore gelen artırılması ve Mater geri yarış, Piston Kupası için onun arayışı başlatmak için hazırlıyor. Onun yeni beceriler ile, Yıldırım bir kez daha Chick Hicks ve tahriş çok, Piston Kupası çalışan bir şampiyonluk yapar.

DJ, Boost, Wingo ve mendiller Rod - - unvanını korkan, risk Chick Yol Riskler gecikme yardımıyla askere olan Radiator Springs kabadayı McQueen detoured aynı makineleri, Interstate 40 Mack McQueen ikinci yarış vites kaçırmak için. Yıldırım yaptığı ekipman almak ve bir çılgınlık haline Chick gönderir sonraki yarış, kazanan önce adalete suçlular getirmek yapabiliyor. Chick LA daha bir Piston Kupası yarışında ardından, Radyatör Springs Grand Prix Yıldırım meydan okuyor. Yıldırım çıkan ikinci olarak Piston Kupası sezon alarak, bu olaylar kazanır.

Sonunda, Yıldırım, Mater ve Sally ülke çapında bir kutlama gezisi karar. Onun kupa, o olmadı Yıldırım notlar getirdi, ama iyi bir konuma bırakıldığında sorulduğunda, klinik sonraki Doc Hudson yarış efsanesi kendi üç Piston Kupası olmak açıkladı.

Lightning McQueen yine Pas-Eze sponsorluğunda olsa da, oyuncular Story Modu, Arcade Mode ve VS onun gibi oynarken bir McQueen Dinoco boya işi kilidini edebiliyoruz. Modu.
[Düzenle] Cars 2 film

Filmin başında, Lightning McQueen üst üste 4 Piston Kupası başlıkları kazanmış gösterilir ve hatta tatilde uzakta onun pit ekip göndererek, kapalı sezonunda Radiator Springs geri gönderdi. McQueen onun zaferleri memnun olsa da, onun arkadaşı ve akıl hocası, birinci ve ikinci filmi arabalar arasında bir tarihte ölmüş Doc Hudson, kaybetti. Onun yeni biyoyakıt, Allinol teşvik etmek Axelrod eski petrol kralı Miles sponsorluğunda Dünya Grand Prix, izlemek öğrenmeden önce McQueen onun en iyi arkadaşı Mater ve kız arkadaşı Sally Carrera ile yaptığı zaman sahiptir.

O, Francesco Bernoulli, McQueen alay kazanmak için televizyon favori Grand Prix görene kadar o katılmaya davet olmasına rağmen, Yıldırım, reddetmişti. TV Mater aramalar ikna sadece Lightning McQueen Sally Mater birleşik, onun pit ekip olarak Radiator Springs arkadaşları sonra, müdahale ve sonunda yarışa katılmaya karar savunmak gösterir sonra yıldırım onun gözcü olarak gelsin için.

Yarış öncesi parti için Tokyo, Japonya geldikten sonra Yıldırım onu ​​boyunca getiren pişman başlangıç ​​yapmak, parti boyunca antics Mater tarafından utanıyor. Bu Tokyo ile ilk yarış devam ediyor. Yıldırım ilk yarış hakim, ama farkında olmadan Finn ve Holly McMissile Shiftwell bir casus misyon yakalanmış Mater, şimşek McQueen yarış sonunda yaptığı harcamalar ile bir iletişimsizlik var. Kızgın, şimşek McQueen Mater sonra onun ırkına Mater boyunca alamadım neden onun nedeni olarak bu açıklama, MATER olup o hiç yardıma ihtiyacı olduğunu söyler karşı karşıya.

Hurt, Mater sadece devam eden "misyon" sonuna kadar eve başına karar verdi ve onun McMissile Shiftwell ve şimşek mekkuin çizgi filmini izle kadar onun arkadaşı için en iyi ve hala üzgün kötüye dair suçluluk hissi biter Ona olarak Grand Prix İtalya'ya gider. Orada, aile ile bir araya geldi onun pit ekip üyeleri Luigi ve Guido, bir partide, o yakın arkadaşlarım ilham Yıldırım için, şimdi ve sonra her iddia ediyorum Luigi ebeveynleri tarafından söylendi ise Mater ile yama şeyler.

McQueen, çok hasarlı araba rağmen sonuna kadar, Roma, İtalya ikinci yarış galibiyeti olan kamu yarışında tüm araba sürülür Allinol, suçlu neden olur, ama aslında kötü Zündapp nedeniyle Bir Grand Dünya Pirx kamera. Zundapp ve limon araba suç örgütü olarak tasarlanmış Allinol EMP silah ateşlenmesiyle Prof yarış arabası sabotaj "dünyadaki tüm araçların dönüştürmek için kendi benzersiz üstün Grand Prix sabotaj planlıyoruz alternatif enerji ve benzinli güveniyor. Miles karşı Axelrod Allinol araba, yakıt seçeneği sunan, son yarış kaldırmak için karar verir. Thunder onun pit ekip üyesi Fillmore tavsiye üzerine Allinol göre kalmaya karar verir. sayesinde Bu dinlemek, Zündapp Mater bu duyar ve McQueen uyarır. McQueen son yarış kazanmak ve yerine öldürdü gerektiğini onun üstün onun emir alır, ama McMissile Shiftwell ile birlikte yakalanarak yapmadan önce oldu bu yüzden.

Yıldırım Sally ve onun yardım ve Mater bulmak için destek (Scotland Yard ve askeri yardım ile Londra'ya gelen Radiator Springs birçok arkadaş ile Londra'da üçüncü ve son Grand Prix, İngiltere, yarışma devam ediyor Royal). Son yarış kazanmak ve Allinol neler yapabileceğini dünyaya göstermek için onun tam destek veren bir geçici ziyaret çizgi film izle, ödeme Axelrod. Yarış başlar ve daha önce yarış arabaları sabotaj kullandığı Zündapp McQueen kızılötesi ışın yok etmek için çalışır, ancak açıklanamaz bazı bilinmeyen bir nedenle başarısız olur. Bu yedekleme planı olarak Mater şimşek mekkuini izle darbe için hava filtresi yerleştirilen bir bomba kullanarak çıkıyor B planı ile gitmek Zündapp neden olur. Bomba farkında Mater, üzerine dikilmiş kaydetmek ve McQueen planı bir pit stop geldiğinde onu McMissile bilgilendirmek, uyarmak için çalışır ve Shiftwell Zündapp.

McQueen, Mater ilk, bunun için özür dilemeye çalışır, ancak bomba Zündapp detonatör kapsama alanı dışına kadar Mater, korkmuş, muhtemelen McQueen öldürme önlemek için uzağa göndermeye çalıştığınız, McQueen, hatta takip alır. Boş bir kavşakta durdurulduktan sonra, McQueen sonunda ne olduğunu anlar, ne zaman, Mater McMissile Shiftwell ve ona ve onlar mücadele ve uşaklarının Radiator Springs kendi arkadaş yardımıyla Zündapp, ve İskoçya Yard ve Kraliyet Ordusu. Hiçbir bomba Mater (hatta profesör Zündapp veya uşaklarının devre dışı bırakabilirsiniz değildir) yayılabilir gibi umut, tüm bu kayıp olduğu gibi, Mater gerçek kimliğini ortaya son veri noktası yapılan yüksek Zündapp olduğunu Dünya Grand Prix sabotaj arkasında ceza arsa, Miles kendini Axelrod. Mater de hâlâ limon ile birlikte suçluların dünyasında işlenmemiş petrol en büyük rezerv sahibi, çünkü Axelrod alternatif enerji dünyada kötü bir isim vermek Allinol yaratma fikri ile geldi düşündüm.

Bu öğrenme üzerine, konunun ilk onun kanıtlamak için insanların anlamı olmayan, çünkü onun kişiliğinin bir aptal gibi götürün, ama onu onlar için McQueen covinces ayağa kalkmaya görünce harekete geçmeye yapabiliyor. Mater geri Japonya ve Cıvataları tarafa petrol olay akışı sır fotoğraf düzenleyicisi açıklanan belirterek, o zaman komplo Axelrod yüzleri Buckingham Sarayı, at McQueen ile yarışı idi. Sonunda iddiaları Mater, çılgın ve dolandırıcılık arama Mater, ama inkar Axelrod çabaları kendilerini öldürmeyi önlemek için ses komutu ile bomba devre dışı bırakmak zorunda kaldı, teyit iddialar doğru Mater olduğunu. Motor Mater Axelrod ve benzeri görülmemiş bir organizatör motor mükemmel bir uyum olduğu ortaya çıktı gösteren sonra Axelrod suç komplo, cinayet, kundaklama ve zimmete para geçirme suçundan, Zündapp ve uşaklarının ile birlikte tutuklandı ve bir Grand Prix ve Allinol araştırılması. Mater aslında onun fikir kullanarak suç komplo komplo kırık olduğunu şaşırmış, McQueen Mater resmen o memnuniyeti Mater çok, bundan sonra dünyadaki tüm yarışlarda gelebilir olduğunu beyan eder. Mater iyi Axelrod planları foiling için Kraliçesi tarafından Şövalye alır gibi McQueen da arkadaşları ile birlikte bir tanık olarak görev yaptı.

McQueen ve arkadaşları ile Radiator Springs içinde Mater döndükten sonra, yeni bir misyon (saygılı bir Mater düşüş) için Mater almak isteyen Finn ve Holley, bir ziyaret olsun. Dünyasında Grand Prix bitmemiş (tutuklanmasının ardından Axelrod bulunuyor soruşturma nedeniyle), Yıldırım tehlikede olan hiçbir şey ile Radiator Springs bir yarış ona katılmak için yarış (Francesco dahil) diğer racecars alır. Yarış başlamadan önce, Sarge Fillmore o Allinol McQueen tasarruf açıklıyor Japonya ve İtalya, ne oldu sonra neler yapabileceğiniz hakkında gerçekten şüpheci olduğu gibi aslında, organik arz Fillmore Allinol McQueen biyo-yakıtların yerini gösteriyor radyasyon. Holley soruşturma aslında daha önce şüpheli Mater gibi, alternatif enerji gözden düşürmeye EMP gelen benzin Allinol kirişler tutuşturmak için tasarlanmış olduğu sonucuna vardı belirtmiştir Bu desteklenmiştir. Film Yıldırım Radiator Springs Grand Prix'sinde ilk sırada yer alır ve katılmadan Mater, o Finn ve Holley dan aldığı roketine sayesinde kadar biter.

Yeşil Dünya Grand Prix için değiştirilmiş olmasına rağmen filmde erken boya işleri Bolt, (yıldırım cıvata dışında onun ince gibi görünen) ilk filmde olduğu gibi aynı yerine sarı ve olağan logosu Pas-Eze, ve yansıtıcı çıkartma yerine kendi kapağı bir Piston Kupası logosunun boyalı alevler yıldırım olarak kaldırılır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder